1. Modele produkcja zakończona
 2. GR Supra


Toyota GR Supra

Emocje na najwyższym poziomie

LEGENDA SPORTOWEJ JAZDY

Toyota GR Supra została stworzona dla tych kierowców, którzy cenią natychmiastowe przyspieszenie, dynamiczne osiągi i mają w sobie żyłkę sportowej rywalizacji. Znakomite możliwości tego samochodu z 2- lub 3-litrowym silnikiem Twin-Scroll Turbo dawały czystą radość z jazdy. Sportowe zawieszenie adaptacyjne zapewniało stabilne prowadzenie, a aktywny układ wydechowy podkręcał emocje, zmieniając brzmienie silnika w zależności od stylu prowadzenia.
Podobne wrażenia dają inne modele ze sportowej linii TOYOTA GAZOO Racing

ZALETY

 • OSIĄGI

  Potężny silnik 3.0 Twin-Scroll Turbo 340 KM 8 A/T zapewniał płynne przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 4,3 s, z kolei jednostka 2.0 Twin-Scroll Turbo 258 KM 8 A/T robiła to w 5,2 s, przy czym oba napędy pozwalały rozpędzić auto do 250 km/h.
 • DESIGN

  Zgodnie z wizją głównego designera Nobuo Nakamury Toyota GR Supra stanowiła ucieleśnienie koncepcji „skondensowanego ekstremum”. Długa maska, kompaktowe nadwozie i szeroki rozstaw kół sprawiały, że wygląd auta był intrygujący i dynamiczny.
 • PRZYJEMNOŚĆ

  Projektanci wnętrza Toyoty GR Supry inspirowali się jednoosobowymi autami wyścigowymi, w których najważniejsze i centralne miejsce było zarezerwowane dla kierowcy. Trójramienna kierownica, wyświetlacz projekcyjny na przedniej szybie (HUD) czy cyfrowe zegary pozwalały cieszyć się komfortową jazdą w każdej sytuacji.

POZOSTAŁE MODELE GR

Kierowcy, którzy szukają najwyższych emocji podczas jazdy, mają do dyspozycji inne sportowe modele Toyoty.

 • GR YARIS

  Bezkompromisowa wersja Toyoty Yaris zrodziła się z doświadczeń zdobytych w rajdach WRC. Zaawansowany układ GR-FOUR napędza wszystkie koła, zapewniając maksymalną przyczepność w zakrętach. Mocny, lekki i oszałamiający GR Yaris to auto, które oferuje prawdziwe sportowe emocje na każdej z dróg.

UŻYWANE JAK NOWE

Dla osób kupujących sportowy samochód bezwypadkowa przeszłość to ogromny atut. Jeśli szukasz Toyoty GR Supry z pewnego źródła, zapoznaj się z ofertą Toyoty Plus, w ramach której kupisz używane auto z gwarancją. Oferta Dilerów Toyoty obejmuje jedynie wyselekcjonowane modele w najlepszym stanie technicznym i z autentycznym przebiegiem. Kup swoje wymarzone auto i ciesz się bezproblemową eksploatacją przez lata.

GALERIA