1. Nowe samochody
  2. Nowa Toyota C-HR - do not publish live - TOYMRK-25884
  3. Najważniejsze cechy
139 900 zł
139 900 zł

Kluczowe cechy

17" felgi aluminiowe

Ruszaj pewnie

17" srebrne felgi aluminiowe zaprojektowane z myślą o zabraniu Cię tam, gdzie chcesz.

Tempomat

Tam, gdzie bezpieczeństwo łączy się ze stylem

Utrzymuj bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu dzięki inteligentnemu tempomatowi adaptacyjnemu, który spowalnia pojazd do zatrzymania i przyspiesza z powrotem do prędkości początkowej, gdy droga jest wolna.

Światła główne Basic LED

Rozjaśnij ciemność

Ciesz się doskonałą widocznością nawet podczas jazdy nocą i w trudnych warunkach drogowych dzięki światłom głównym w technologii LED (Basic LED).

Pełna synchronizacja

Bezproblemowa integracja z telefonem

Zsynchronizuj swój smartfon z systemami w swoim samochodzie i korzystaj z funkcjonalności, które ułatwiają każdą jazdę. Natychmiastowe połączenia bezprzewodowe i kompatybilność z interfejsami Apple CarPlay i Android Auto™ to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania.

Cyfrowy wyświetlacz 12,3"

Wszystko, co musisz wiedzieć

Chcesz sprawdzić trasę, a może szukasz najbliższej stacji benzynowej? Duży, intuicyjnie działający wyświetlacz o przekątnej 12,3" pokaże wszystkie niezbędne informacje.

139 900 zł

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/pl/pl?path=highlights/6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-ukleja.pl/nowe-samochody/nowa-toyota-c-hr/najwazniejsze-cechy","configure":"https://www.toyota-ukleja.pl/nowe-samochody/nowa-toyota-c-hr/konfigurator","specs":"https://www.toyota-ukleja.pl/nowe-samochody/nowa-toyota-c-hr/specyfikacja"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-ukleja.pl/nowe-samochody/nowa-toyota-c-hr/najwazniejsze-cechy","configure":"https://www.toyota-ukleja.pl/nowe-samochody/nowa-toyota-c-hr/konfigurator","specs":"https://www.toyota-ukleja.pl/nowe-samochody/nowa-toyota-c-hr/specyfikacja"}}}}