1. Świat Toyoty
 2. O Toyocie
 3. Nasze marki

Nasze marki

Każda z naszych marek ma unikalną tożsamość, dzięki czemu możemy zapewnić każdemu klientowi odpowiednie rozwiązanie w zakresie mobilności.
Wszystkie nasze marki skupiają się na oferowaniu indywidualnych rozwiązań w zakresie mobilności. Nasze usługi uzupełniają naszą innowacyjną ofertę w zakresie mobilności i mają na celu zapewnienie maksymalnego zadowolenia klientów.
 • TOYOTA

  Niezależnie od tego, czy chodzi o specyfikacje pojazdu, procesy produkcyjne, kwestie ochrony środowiska czy przyszłość motoryzacji – inżynierowie i projektanci Toyoty wykorzystują swój talent i pasję, aby znaleźć sposoby na ulepszenie wszelkich rozwiązań. Naszym klientom oferujemy bezpieczne i innowacyjne pojazdy, które zapewniają ekscytujące wrażenia z jazdy.

  Pasja do samochodów i radość z jazdy – czy to na drodze, czy na torze wyścigowym – oto co przyświeca naszej firmie. Chcemy, aby każda podróż stawała się dla wszystkich czystą przyjemnością. Oznacza to myślenie o unikalnych potrzebach w zakresie mobilności każdej osoby i dbanie nie tylko o naszych kierowców, ale o każdą osobę, której dotyczą nasze pojazdy i usługi.

 • LEXUS

  Od czasu premiery pierwszego luksusowego sedana ponad 30 lat temu Lexus stał się synonimem wyjątkowego designu, jakości i wyrafinowania. Jesteśmy także pionierem i liderem w dziedzinie elektryfikacji samochodów luksusowych, oferując szeroką gamę napędów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in i elektrycznych. 

  Za pośrednictwem naszych samochodów i takich projektów, jak Lexus LY650 Sports Yacht, Lexus Intersect, LOFT by Lexus i Lexus Design Award, kreujemy doświadczenia, przekształcając funkcjonalność w emocje, wydajność w pasję i technologię w wyobraźnię.

 • KINTO

  KINTO powstało jako spółka joint venture powołana przez Toyota Motor Europe (TME) i Toyota Financial Services Corporation (TFSC). Zarządza szeroką gamą usług w zakresie mobilności w całej Europie i wspiera przepływ idei od projektu dotyczącego mobilności do przedsiębiorstwa zajmującego się mobilnością.

  KINTO jest elementem globalnej wizji Toyoty, która przekształca się w przedsiębiorstwo zajmujące się mobilnością poprzez świadczenie wszelkiego rodzaju usług związanych z transportem osób na całym świecie. KINTO to punkt kompleksowej obsługi w zakresie mobilności. Naszą ambicją jest stać się preferowanym dostawcą usług w zakresie mobilności dla wszystkich typów klientów. 

 • Gazoo Racing

  Będąc wielokrotnymi mistrzami w sportach motorowych, takich jak WRC, WEC i W2RC, nasz rozwój napędzany jest ekstremalnymi warunkami i najtrudniejszymi drogami. Począwszy od zaawansowanych technologii hybrydowych po eksperymentalną energię wodorową, angażujemy się w przyspieszenie rozwoju zrównoważonych sportów motorowych, aby zapewnić radość i emocje naszym fanom i klientom.

  To tu doskonalimy umiejętności naszych pracowników, dopracowujemy nasze produkty i tworzymy nową generację fanów motoryzacji. Każdy model z serii GR i GR SPORT został starannie zaprojektowany jako wyraziste połączenie wyjątkowego muskularnego nadwozia ze sportowym i doskonale wyposażonym wnętrzem klasy premium.